کار در ارتفاع و نماشویی ساختمان

خدمات کار در ارتفاع راپل ، نماشویی و پیچ رولپلاک نما

021 22903297 0912 6888569 دسترسی سریع به تمام نقاط

نماشویی و قیمت شستشوی نمای ساختمان با طناب- پیچ رولپلاک نما

نماشویی و قیمت شستشوی نمای ساختمان

نماشویی به شستشو و نظافت نمای بیرونی نما ساختمان میگویند و ما در ادامه مقاله میخواهیم به آن بپردازیم.با ما همراه باشید!

نماشویی ساختمان

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که افرادی که از بیرون ساختمان شما و نمای آن را مشاهده می‌کنند، چه چیزی را می‌بینند؟

امروزه ما در ارتفاع کاران آسمان با استفاده از ابزارهای مختلفی که داریم، اقدام به تمیز کردن تمامی آلودگی‌هایی کرده‌ایم که بر سطح نمای هر ساختمانی از جمله ساختمان محل زندگی شما قرار گرفته و آن را آلوده کرده‌اند.این آلودگی‌ها گاه ناشی از هوای آلوده‌ی شهرها هستند و گاه هم از لکه‌های اسیدی و یا لکه‌های سیمان موجود در سطح ساختمان‌ها نشئت می‌گیرند.حال اگر چنین اتفاقی برای ساختمان شما افتاده است، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با بهترین قیمت ممکن نمای شما را شستشو دهیم.و همینطور نما های سنگی که فرسوده باید پیچ رولپلاک انجام داد و بعد نماشویی روی اها انجام شود.زیرا نما های سنگی فرسوده پس از مدت طولانی شروع به ریزش میکنند.با ما در ادامه همراه باشید.

منظور از نماشویی چیست؟

پیش از این که وارد مباحث مربوط به قیمت و ابزارهای نماشویی شویم، می‌خواهیم بدانیم که اصلا نماشویی چیست. همان طور که از این اصطلاح استنباط می‌شود، نماشویی به شستشوی نمای بیرونی ساختمان گفته می‌شود اما این کار با استفاده از ابزارهای به خصوصی انجام می‌پذیرد که می‌تواند نمای ساختمان شما را از نظر زیبایی، ظرافت و ماندگاری بهبود دهد.به طور کلی زمانی که شما ساختمان خود را به دست شستشو می‌سپارید، می‌توانید لایه‌های برداشته شده از سطح نما را به وضوح مشاهده کنید و  طول عمر مصالح ساختمانی به کار رفته در نما را هم افزایش دهید.به همین دلیل امروزه استفاده از خدمات این چنینی نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. البته این که خانه‌ها و ساختمان‌های چند طبقه و برج مانند هم نسبت به گذشته بیشتر شده‌اند هم بی‌تاثیر نیست.شستن نما به مهارت‌های ویژه‌ای احتیاج دارد که هر کسی نمی‌تواند از پس آن بر بیاید. علاوه بر این، مواد مصرفی در شستشو دادن نما هم با توجه به بودجه‌ای که شما دارید و نوع موادی که می‌خواهید در تمیز کردن نمای ساختمان به کار ببرید، متفاوت است.

قیمت نماشویی!

قیمت نماشویی بستگی به نوع نما و ابعاد و طبقات ساختمان میباشد که شما میتوانید عکس و فیلم کار خود را در واتساپ به کارشناسان ما ارسال کنیداستعلام کار خود را در میاورید.نماشویی ارزان را با ارتفاع کاران آسمان تجربه کنید.

کم هزینه‌ترین نماشویی را با ما تجربه کنید!

در زمینه‌ی نماشویی ساختمان،روش‌های گوناگونی وجود دارند که شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از این روش‌ها، دست به تمیز کردن نمای ساختمان خود بزنید.  ابزارهایی که برای نماشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و نوع موادی که شما انتخاب می‌کنید، تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه‌ی نماشویی دارد.در واقع زمانی که شما  طناب را برای شستن نما انتخاب کنید، ممکن است امنیت جان فرد نماشو افزایش پیدا کند و عملیات شستشوی نما راحت‌تر انجام شود. مسلما در این شرایط هزینه‌ی شستن نما هم کم می‌شود اما گاهی اوقات می بینیم که داربست یا برخی از ابزارهای ارزان قیمت خطرات جانی زیادی دارند و فرد باید با مهارت تمام و به صورت آهسته آهسته فرآیند شستشوی نما را انجام دهد که در چنین شرایطی ممکن است این کار روزها طول بکشد و هزینه‌ی زیادی داشته باشد.در مورد قیمت مواد هم باید بگوییم  که ما در ارتفاع کاران آسمان ابتدا مواد را با تمامی ویژگی‌هایی که دارند خدمت شما معرفی می‌کنیم و قیمت ثابت آن را نیز در اختیارتان قرار می‌دهیم. حال شما خودتان باید انتخاب کنید که از چه موادی برای شستشوی نمای ساختمانتان قرار است استفاده کنید.برآورد هزینه‌های نماشویی ساختمان به دلیل این که ممکن است عرض و طول هر ساختمانی با ساختمان دیگر متفاوت باشد، کار آسانی نیست اما شما  خودتان می‌توانید با دو دوتا چهارتا کردن، به صورت نسبی هزینه‌ی شستن نما را برآورد کنید.البته دقت داشته باشید که ارتفاع کاران آسمان تنها مجتمع خدمات دهنده‌ای است که شرایط اقتصادی جامعه‌ی امروزی را در نظر گرفته و متناسب با آن، قیمت‌های معقولی را به شما عزیزان ارائه می‌کند.

روش‌های روندکار در نماشویی ساختمان

امروزه به دلیل این که سلامت جان افراد متخصص در زمینه‌ی نماشویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از ابزارهای پیشرفته‌ای مثل واترجت در  نماشویی ساختمان بهره گرفته می‌شود اما هنوز هم استفاده از ابزارهای سنتی مثل داربست و یا طناب به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارند، متداول است.به طور کلی روش‌هایی را که ‌می‌توان با استفاده از آن‌ها نمای ساختمان را شست به سه دسته ی نماشویی با داربست،نماشویی با راپل و نماشویی با طناب تقسیم می‌شود:

  • نماشویی با راپل:در این روش از نماشویی شما با استفاده از یک وسیله‌ی برقی که راپل نام دارد، به نمای ساختمان نزدیک می‌شوید و به شستشوی نما می‌پردازید. راپل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بیشتر از طناب و  داربست امنیت دارند. این وسیله‌ها برای این که شما بتوانید از ابزارهای مربوطه و مواد مختلف نماشویی به راحتی استفاده کنید، قسمت‌هایی را در خود جای داده‌اند که ابزارهای کار شما در آن قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که شستن نما با راپل سریع‌تر و بهتر از روش‌های دیگر است امااین شستشوممکن است هزینه‌ی زیادی هم برای شما داشته باشد.

  • نماشویی با طناب:نوع دیگری از نماشویی،نماشویی با طناب است. در این نوع از نماشویی فردی که قرار است به عنوان نماشو ساختمان شما را تمیز کند، باید با استفاده از طناب و مرحله به مرحله بالاتر برود و با استفاده از ابزارهای مخصوص نمای ساختمان را بشوید.

این نوع از نماشویی از نظر امنیت در سطح متعادلی قرار گرفته است اما همچنان می‌بینیم که نماشویی با طناب هم تلفات جانی خود را دارد. به هر حال اگر قرار است طناب رابرای شستن نما انتخاب کنید، هزینه‌های کمتری را نسبت به روش قبلی باید بپردازید.

  • نماشویی با داربست:این نوع از نماشویی هم در گذشته نسبت به حال پرکاربردتر بود اما امروزه ابزارهای پیشرفته جای داربست را گرفته‌اند و چندان استفاده‌ای از داربست برای شستن نما نمی‌شود. به طور کلی باید بگوییم که استفاده از داربست خطرات بیشتری را برای فردی که نما را شستشو می‌دهد، دارد و کیفیت چندانی هم ندارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید کیفیت نماشویی خود را بالا ببرید، بهتر است.

هدف از نماشویی چیست؟

نمای هر ساختمان جز زیبایی ظاهری ساختمان می باشد که تاثیر بسیار زیادی در بازدید اولیه ساختمان دارد هر چقدر نمای یک ساختمان تمیزتر و زیباتر باشد ساختمان در نگاه اول به دلنشین ترمی شود.اگر شما قصد فروش یا اجاره ساختمان تان را دارید و دوست دارید کار نظافتی برای ساختمان تان انجام دهید حتما به فکر انجام نماشویی باشید همان طور که در بالا گفته شد ظاهر زیبای ساختمان تاثیر مثبت روی افراد می گذارد. تاثیر آلودگی هوا روی نمای ساختمان آلودگی هوا به وسیله حمل نقل خودرو ها و کارخانه ها نه تنها برای انسان ها مضر است و از سلامتی انسان ها می کاهد به محیط زیست نیز آسیب می رساندهوای آلوده و گرد وغبار بر روی سطح نمای ساختمان می نشیند و از زیبایی نمای ساختمان کاسته می شود. نماشویی بهترین راه حل برا بازگردانی زیبایی دوباره ساختمان ها می باشد.

چه سطوحی را می‌توانیم بشوییم؟

حال شاید در اینجا برای شما سوال پیش بیاید که اصلا چه سطوحی از چه جنسی را می‌توانیم بشوییم؟

امروزه به دلیل این که ابزارهای نماشویی ساختمان تجهیز شده‌اند و کاربردهای زیادی هم دارند، محدودیتی در شستشوی نما به چشم نمی‌خورد. شما می‌توانید از خدمات نماشویی ارتفاع کاران آسمان در هر زمینه‌ای و برای هر نوع نمایی بهره‌مند شوید اما گاهی اوقات می‌بینیم که از یک سری متریال ویژه در ساخت نمای ساختمان استفاده شده است که اگر آب یا مواد نماشویی بتاا آن‌ها برخورد کند، ممکن است زیبایی ظاهری آن‌ها از بین برود و یا این متریال‌ها خراب شوند.در مجموع تمامی سطوح آجری، سنگی، سطوح سیمانی و سطوح کنیتکسی،  سطوح شیشه‌ای و سطوح چوبی از جمله مواردی هستند که می‌توانند  که می‌توانند شسته شوند.شما با استفاده از خدمات نماشویی ما تمامی اجرامی که سالیان سال است بر روی چنین سطوحی جا خوش کرده‌اند را از بین می‌برید و زیبایی خارجی ساختمان خود را دو چندان می‌کنید.  علاوه بر این، در شستشوی چنین سطوحی دیگر جای نگرانی  نیست چرا که‌ موادی که ‌ما برای شستن نما مورد استفاده قرار می‌دهیم، هیچ منافاتی با ساختار سنگی، آجری و یا چوبی ساختمان.

انواع نما رایج در ایران و روندکار!

نماشویی نما سنگی:نما سنگی یکی از پر طرفدار ترین نما ها در ایران میباشد که به وسیله دستگاه واتر جت آب و سیلیس شسته میشود.

نماشویی نما آجری:نما آجری یکی از قدیمی ترین نما ها در ایران هست که به وسیله واترجت سندبلاست آب قوی و سیلیس شسته میشود.

نماشویی نما کامپوزیتی:نماشویی نما کامپوزیتی با مواد شوینده مخصوی نما کامپوزیت تمیز و نظافت میشود.

نماشویی نما سیمانی:نماشوی نمای سیمانی به وسیله واترجت آب قوی و سیلیس شسته میشود و این نو نما شاید بیشتر نیاز به نماشویی داشته باشد.این نوع نما پس از سیمان کاری با یک لایه آستر پوشانده میشود.

نماشویی نما چوبی:نماشویی نمای چوبی به وسیله واکس و پولیش و مواد شوینده مخصوص چوب انجام میشود.

نماشویی نما شیشه ای:نمای شیشه ای یکی از زیبا ترین نما ها میباشد که برای شستشوی این نوع نما با (ابر طی)و مواد شوینده انجام میشود.

کاربرد نماشویی!

اگر تا این جای این مقاله را با دقت خوانده باشید، به وضوح در می‌یابید که اول و مهم‌ترین کاربردی که نماشویی ساختمان دارد این است که باعث می‌شود زیبایی نمای خارجی شما دو چندان شده وچشم‌ نوازی آن بیشتر شود.شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی اوقات در مقابل میهمانان خود شرمنده و خجالت زده شده‌اید از این که نمای ساختمانتان کثیف و آلوده است. ما در ارتفاع کاران آسمان این مشکل را حل کرده‌ایم و خدمات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. یکی دیگر از کاربردهای نماشویی این است که می‌تواند به راحتی سطوح شیشه‌ای جرم‌دار یا سطوحی که هنوز پس از چند سال تمیز نشده‌اند را تمیز کند و زیبایی آن‌ها را نیز افزایش دهد. همین امر باعث می‌شود که عمر مصالح ساختمانی به کار رفته در نمای ساختمان شنا هم افزایش پیدا کند.

 
ساختمان های نوساز به نماشویی نیاز دارند؟
بسیاری از افراد فکر می کنند ساختمان های نوساز نیازی به نماشویی و شستشوی نما ندارند من در این قسمت مقاله به شما خواهم گفت که این فکر، فقط یک فکر اشتباه است هنگامی که انجام کارهای اصلی برای ساختمان سازی به اتمام می رسد نوبت به تمیزکاری قسمت های گچی و سیمانی، خاک اره های ایجاد شده بعد از اتمام کار گچ کار،سنگ کار نما،کابینت کار و… می شود. هرچقدر که سنگکار نمای ساختمان نوساز شما با مهارت و با سلیقه باشد به هنگام ریختن ملات برای اجرای نمای ساختمان به پشت سنگ ها، قسمت های رویی سنگ ها سیمانی و کثیف می شود و بعد از خشک شدن سیمان ها سطح سنگ به دلیل وجود سیمان و ملات خشک شده کثیف و کدر دیده می شود. برای از بین بردن این کثیفی ها بهتر است شما با افراد متخصص در حوزه نماشویی تماس بگیرید و نمای ساختمان شما را تمیز و براق کنند.

 

علت ضرورت شستشوی نمای ساختمان

اولین دلیلی که برای شستشوی نمای ساختمان به نظر می رسد، زیبایی است که با تمیز شدن به نمای ساختمان داده می شود. اما دلیل دیگر غیر از زیبایی، نگهداری و تعمیر ساختمان است. زمانی که جرم و چرک نما را می پوشاند لایه های زیرین نما دیده نمی شود و اگر ترک و یا تخریبی در نما باشد متوجه آن نمی شوید.

کلام آخر

ما در این مقاله شما را با نماشویی ساختمان و هر آنچه که باید در مورد نماشویی بدانید، آشنا کردیم. به طور کلی به دلیل این که امروزه نمای خارجی ساختمان‌ها و برج‌های ساخته شده در معرض آلودگی‌های محیطی و باران‌های اسیدی قرار می‌گیرند، آلودگی زیادی دارند و زیبایی ساختمان را هم کاهش می‌دهند. از این رو برخی از افراد به استفاده کردن از خدمات نماشویی روی آورده‌اند تا بتوانند نمای ساختمان خود را همانند روز اول زیبا و درخشان کنند

0912 6888569 تماس بگیرید تماس بگیرید